Forum kibiców Chicago Bulls

Wszystko o Chicago Bulls


#1 2008-02-21 22:17:32

kallin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 10
Punktów :   

Rewelacyjne trady Paxona !

I kolejny zajebisty trade Paxa!!! Kurcze, jak nie potrafi się czegoś robić to niech wogóle nie robi. Oddał C, PF/C. Ok, w naszą stronę idą Hughes, Gooden i Simmons.
Simmons to młodziak i mogą z niego byc ludzie.
Hughes ? Po co? Z jego wielkim kontraktem? Oznacza mniej minut dla Gordona i Sefoloshy (za tłoczno;/) pewnie Pax szykuje się na pozbycie Gordona.
Gooden - ani to PF ani SF. Czasem rewelacyjne mecze, czasami tragiczne.

U nas może BB nie robił rewelacji, ale to przeciez jedyny C którego mamy, Graya nie licze gdyz ten potrzebuje jeszcze troche czasu do ogrania się - no chyba ze moze o to chodzilo, ale nie mamy rezerwowego.
Szykuje się nam wiele zamieszania tego lata, oj bedzie sie działo, łamie mnie w kościach!


Namawiam także do wspomnień na temat jego zabójczych tradów!

Offline

 

#2 2008-02-21 22:49:47

Bulls_Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Rewelacyjne trady Paxona !

Jeśli chodzi o ten trade to po prostu załamka. Smith to był jeden z najlepeij grających Byków. A o Gordonie Kallin nawet nie wspominaj. Dla mnie to najlepszy zawodnik tej drużyny. Musi zostać . Jego decyzje , rzuty , branie odpowiedzialności - prawdziwy lider. Pax cos ty zrobił ... o  kurwa  , sorry za przekleństwo ale i ja nie wytrzymałem. Boze co za beznadziejny ruch.

Offline

 

#3 2008-02-21 22:52:13

sherman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Rewelacyjne trady Paxona !

hem:D nasówa mi sie tylko jeden jego trade;p Jak oddał J.R Smitha:))(dobrze pamietam?) a ten rozgrywał bardzo dsobry sezon w Denver:PPP no dobra nienajezdzajmy na Paxsona:D moze szykuje cos specjalnego? moze spisał sezon na straty i moze wykombinuje cos od niego? a i jakie CI panowie mają kontrakty??P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mysims.pun.pl www.test69.pun.pl www.deltaforce.pun.pl www.stadolwiejziemi.pun.pl www.tibia13.pun.pl