Forum kibiców Chicago Bulls

Wszystko o Chicago Bulls


#1 2008-01-12 16:01:35

Bulls_Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 33
Punktów :   

Sezon 2007/08

A wiec chłopaki zapraszam do rozmów !!!

Offline

 

#2 2008-01-12 18:58:14

sherman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

No no poczatek sezonu naprawde fatalny;/ jest jeden plus fatalnego poczatku sezonu:P zwolnienie Skilesa... naprawde mnie gosciu irytował:P etraz powoli sytuacja sie stabilizuje lecz jeszcze to nie jest to co oczeiwałem przed sezonie

Offline

 

#3 2008-01-22 19:58:05

kallin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Mi również skiles działał na nerwy. I tak długo się trzymał na tym stanowisku. Czy widzieliscie mecze z początku sezonu? Pilka idzie do Denga i Gordona, a reszta patrzy co oni zrobią, zero ruchu, zero zasłon, zero wszystkiego!!! Tak to nawet na podwórku się nie gra. Zwycięstwo trzeba wybiegać również i tutaj !! Zero myśli jakiejkolwiek taktycznej. Poprostu niczego!!
Wierze w bullsy, szkoda ze Pax tak długo trzymał tego ciołka!! Oby obecny jakoś poukladał to i zeby chłopaki wskoczyli jakos do PO.

Offline

 

#4 2008-01-22 21:52:14

Bulls_Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Wiemy wszyscy jak skiles działał nam na nerwy. A Tobie Kallin w szczególności pamiętam to jeszcze z twojej strony...

Offline

 

#5 2008-02-05 12:27:36

kallin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Win, mała pociecha z Seattle, no ale pozytywnie widać jak gra Smith, naprawdę może imponować walką!
Pojawily sie tez spekulacje zwiazane z wymianą PHI-CHI (Miller-Hinrich). Nigdy nie lubiłem Hinricha, lecz uważam że nie wyjdziemy na tym dobrze. Miller jest solidnym zawodnikiem, jednak o 6 lat starszy od Kirka. Sądze ze spokojnie za Kirka moglibysmy uzyskać co innego. Poza tym, taka wymiana byłaby jedynie wymianą kosmetyczną, nie dającą nic drużynie.No ale przeciez Paxson przyzwyczaił nas do nieprzemyślanych tranzakcji!! Cieszy mnie również fakt, że 5.. - któryś w drafcie Gray zalicza kolejny dobry występ!
Szkoda że Pax pozbył się Chandlera (jakies 8 mln/sezon) który już teraz był wybrany do ASG. Ok, Big Ben nie jest również złym zawodnikiem, jednak takie marne statystyki za 16 mln to uważam że lekka przesada. Oglądałem Chandlera w 3 zwyciezkich spotkaniach NOH...chłopak robi to co do niego należy!!! A jakie Dunki;) z Kirkiem napewno by mu nie wyszło. Jednak "czarny" rozgrywajacy to czarny, Felton, D.Williams, Paul - młode pokolenie!! O jejeje!
Naprawde szkoda, że Paxson pozbyl sie go za PJ, JR.Smitha i 2 picki drugorundowe - zenada!

Offline

 

#6 2008-02-05 16:23:27

Bulls_Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Chandlera też strasznie lubiłem. Gdy si ę dowiedziałem że odszedł to mi się łza w oku zakręciła. Jeśli chodzi o "czarnych" to jestem wielkim wielbicielem talentu Paula. Jakby tak kirka za Paula + jeszcze coś ... rozmarzyłem się . Miller za kirka no bez jaj. Jestem przeciw. A sorry że coś newsów nie moge wprowadzac bo mam problemy z serwerem. Tak wogóle dzięki że jeszcze ktośna tych komentarzach się udziela.

Offline

 

#7 2008-02-05 18:06:16

darro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Teraz z perspektywy to wszyscy żałują odejścia  tysona , ale on przy kirku i skilesie nie miał szans dalszego rozwoju  a szkoda bo teraz z joe i lamarcusem  na pf rządzili by pod koszami  no może on bardziej  bo lamarcus gra trochę  dalej od kosza , ale to tylko gdybania i na pewno nie za  łysego  ....
choć z drugiej strony to mamy klona tysona czyli noaha   ....też  gra z takim zaangażowaniem jak tyson  i   mam nadzieję iż rozwinie sie u nas  , trochę   martwi mnie tyrus    bo ponoć  miał więcej talentu od lamarcusa  , ale na razie tego nie widać  choć gdy tylko gra  ponad 20 minut to wykręca  podwójne staty  czyli  jest ok  nie kumam dlaczego nie gra  . Chodzą   ploty iż jego etyka pracy pozostawia dużo do życzenia  , ale po drafcie mówili co innego . Cholera wie  gdzie tu prawda . 
Na  dzień dzisiejszy to zamiast kirka to do odstrzału jest   ben wallace  + jego  monstrualny kontrakt   bo  chyba to on psuje najbardziej chemie w zespole   pytanie tylko gdzie  i za kogo ?   bo nie ukrywajmy iż w zamian  musielibyśmy łyknąć 1 niewygodny kontrakt   , ale  przecież jest do podpisania  deng i gordo

Offline

 

#8 2008-02-05 22:18:11

kallin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Tak na marginesie to witaj DARRO! Ciesze się że chłopaki się schodza powoli:)
Co do Taysona to oczywiście że nie miał szans rozwoju przy lysej pale, gdyz ten to mógłby grać jedynie samymi PG, SG. Przypomnijcie sobie czasy Cartwrighta (sory jakby co za bledy w nazwisku)...był centrem w Bulls, wiec i pracował z dwójką C - Curry i Chander. Zobaczcie ile Chandler oddawał rzutów "pod łysym" od 2-5. W Hornets zdarza się że nawet 16. Miał talent i Krause wiedział ze z Currym tworzyli by idealny duet. Ostatnio czytalem ze nawet sam Riley twierdzi ze widzial w nich dwie dawne gwiazdy (nie pamietam jakie;o) ). Ale niestety Pax zawsze potrafił wymienaić gwiazdki. Zostawiając na boku ich przydatność to Pax nie potrafił robić tradów. Patrzcie: Rose. Przeciez za tego goscia w szczycie kariery przypadającej w Bulls mógł spokojnie więcej wziasc!! Crawford - Mutombo i takie tam - żaden zawodnik się nie ostał. Pax miał szczescie poprostu że w draftach bulls pociągnęli Denga, Gordona no i ze podpisal Nocioniego - to wszystko.
Przeciez zeby nie kontuzje Chandlera, Fizera, Currego oraz spięcia na linii Rose Crawford Cartw..... byłby nadal trenerem Bulls !!! Teraz chciałby nim zostac Van Lier - ale nie wiem czy to dobry pomysl - czy ktos wie czy on prócz bycia gwiazdką Bulls miał gdzieś przygodę z trenerką?
Co do Tyrusa to kolejna sprawa mi tu śmierdzi. Wydaje mi się że łysemu cos odbijalo na punkcie tej etyki pracy - "wykonczyl" sweetneya, no i przyszedł czas na Tyrusa. Ogladając ostatnio mecz bulls (jeszcze jak był Skiles) widac bylo że chłopak jest poddenerwowany. Wchodzi raptem na boisko na kilkadziesiat do 2 minut i schodzi - pytam się, jak ma się on rozgrywac??? Przeciez to nie ma sensu.
Darro a co do Noah to widziales go w akcji? W zyciu nie przypomina mi Chandlera, a nawet z Chandlerem karty zbieram wiec w tym temacie sie ( tak mi sie wydaje) orientuje. Moze i motywacja ok, ale po pierwsze "pyskowanie do weteranów" - do BB. Na www.hoopshype.com był poswiecony temu oddzielny artykół.  Dynamika, nie ta...słaby wyskok - boi się zakanczac wsadem! Biega daleko od kosza...Tay jest typowym PF/C i porusza się przy linii za 3 jedynie by sie rozpędzić na dunk! Tak wiec w żaden, ale to w żaden sposób nie przypomina mi Noah Chandlera !! Szybciej dynamiką Gerald Wallace, a tak jak Chandler to zachowywał się kiedyś Rasheed Wallace:)
Co do kontraktów to patrzcie, Nie dziwie sie ze Deng i Gordon chcieli wiecej niz po 11 mln, skoro Ben zarabia 16 mln a Kirk 11 mln - a liderami niestety nie są. Wiadomo ze to Deng i Gordon ciągną druzyne.
A jakis czas temu słyszalem ze Cavs chcieli wymiane z nami..Kirk +  Ben do Cas. Do nas Hughes i Gooden.
Niby ok, pozbywamy sie dwoch kontraktow a otrzymujemy Hughesa, kolejnego niby PF. A ich ci u nas dostatek, i zostaje jedynie Duhon na PG. To mimo braku sympatii do Kirka nie poszedlbym na ten trade.

Offline

 

#9 2008-02-07 19:40:57

Bulls_Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Wiecie co chłopaki. Pomyslałem że dobrym pomysłem bedzie jak na stronie zamieszcze linki do meczy Chicago Bulls. Jeden już jest. Musicie tyl;ko pobrac programy. Polecam Sopcast.
Dzisiaj zrobie parę drobnych kosmetycznych zman na stronie.  Mam prośbę do was. Jeżeli znacie jakiś fanów Bulls to kierujcią ją na tę stronę. Kallin pamiętasz DaniQ ? Może macie z nim jakiś kontakt ?

Offline

 

#10 2008-02-08 20:39:39

sherman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Bardzo dobrze kolejny win. Zaskoczony jestem Duhonem! rekord zyciowy no no no;) a od poczatku pozytywnie mnie zaskakuje Joe Smith. Sporo dobrych meczy oby tak dalej;)

Ps Czemu wy tak nie lubicie Hinricha?? osobiscie bardzo sobie go cenie i lubie;PP:P

Offline

 

#11 2008-02-09 08:15:31

Bulls_Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

No tak rusek opuścił Bullls pozostaje tylko pytanie po cholere braliśmy go wtedy z Tyrusem Thomasem. Nie mogliśmy kogo innego ? A jeśli chodzi o Kirka to po prostu nie trawię tego kolesia. Moze własnie dlatego jak mówi Kallin bierzę kase a niewiele robi ( chociaż ostatnio grał naprwdę niezle ) a same oddanie i przywiązanie do Bulls to nie wszystko.

Offline

 

#12 2008-02-09 08:58:55

Jimmi

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Powoli BULLS zaczyna wygrywać i piąć się w tabeli. W tym miejscu chciałbym poprosić administratora , żeby na stronie zrobić jakiś terminarz i tabelę bo tego chyba nie ma jak szukalem.Dzieki i Pozdrowionka


CHICAGO BULLS !!!!

Offline

 

#13 2008-02-09 09:16:40

FANS_MICHAEL JORDAN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Kurna tzreba wyjwalic tego "trenera" BULLS-i nie szli w lidze taksłabo odkoąd pamiętam !!! Skurczybyk jeden nie potrafi kobiety prowadzić a co dopiero drużyny !!! Trzeba go zwolnić i zatrudnić kogoś kto zrobi z tym porządek. Może Michael Jordan na trenera co wy na to ???

Offline

 

#14 2008-02-09 10:27:19

Bulls_Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

Fanie Jordana ja się ogromnie cieszę że się na forum pojawiasz i wypowiadasz ale prosze o kulturalną formę wypowiedzi oki ?

Offline

 

#15 2008-02-09 10:48:04

darro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sezon 2007/08

no właśnie po cholerę był rusek brany i w dodatku oddaliśmy im wtedy 2 rundowy pick !  to trzeba było od nich wyciągnąć  ze 2 picki  !
kolejne ploty :
trejd między nami , Denver i Nets  - my łykamy  K-Marta z den ,  den bierze kidda  a nets  dostaje od nas  big bena  + oczywiście jakieś ochłapy dla wyrównania  salary   szczerze to my jesteśmy  wyrolowani w tym trejdziku bo po co nam kolo , który ma o 2 lata dłuższy kontrakt od bena  to jeszcze gra z 10-20 gier w sezonie ! 
szkoda że nie dogadaliśmy sie z phoenix  bo  to byłoby najlepsze wyjście  : Marion  jest dobrym graczem  a gdyby  wykorzystał opcję wycofania  sie z kontraktu i podpisania nowego to przynajmniej była by kasa na denga i gordona  no  , ale to się nie zdarzy bo wiemy dlaczego   
pax coś niemrawo załatwia te sprawy  bo już gasol mu zniknął z rynku teraz mówi sie o jermaine z Indiany , który być   może poleci do NYK  czyli  kolejny podkoszowy może mu umknąć  choć ten też do zdrowych nie należy  ciekawe jak tam randolph ?   wiemy że gość nie broni , ale my obrońców  mamy  a brak koleżki , który by zdobywał punkty spod kosza  co prawda  randolph ucieka na dystans , ale przynajmniej co noc dawałby te 20 p + ok 10 zb  a  braki w obronie tuszowaliby Noah i tyrus   sam już nie wiem co zrobić aby się polepszyło w zespole  bo tego nie mogą zmienić pojedyncze dobre mecze   jesteśmy chyba jedyną drużyną , która nie miała kilku  winów  z rzędu  to woła o pomste do nieba  ....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weldenvarden.pun.pl www.dragonballzlegends.pun.pl www.spanishinquisition.pun.pl www.dicho.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl